O firmie

Business Advisors - poznaj nas


Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą doradczą, dostarczającą kompleksowe rozwiązania z zakresu public relation, wsparcia merytorycznego w opracowaniu długoletnich strategii rozwoju firm, audytu finansowego optymalizującego koszty ponoszone przez firmy. Przygotowujemy powierzchnie handlowe do działalności komercyjnej.

Proponujemy rozwiązania nietuzinkowe, innowacyjne dedykowane indywidualnie dla naszych Klientów. Nie mamy szablonów działań. Nie reklamujemy się, działamy na zasadach poleceń naszych Klientów innym firmom.

Pracę z naszym Klientem rozpoczynamy od analizy organizacji. Dzięki wykorzystywaniu najlepszych sprawdzonych metodyk doradzamy w zakresie opracowania optymalnych narzędzi dostosowanych do wymogów przedsiębiorstwa.

Nasi Klienci to firmy z każdego sektora działalności zaczynając od jednoosobowych działalności gospodarczych, poprzez małe i średnie przedsiębiorstwa i współpracując z korporacjami. Wszystkie nasze usługi skierowane są do Klientów chcących być zauważalnymi na rynku branżowym oraz patrzącymi na swoje koszty krytycznie. Poprzez pracę z klientami korporacyjnymi w instytucjach finansowych poznaliśmy ich potrzeby zdobywając doświadczenie w obszarze bankowości korporacyjnej, marketingu, faktoringu i wdrażaniu rozwiązań dedykowanych dla poszczególnych Klientów.

W kwietniu 2017 roku firma została wyróżniona w X edycji Programu Innowacja Roku 2016.

Założycielem firmy jest Marta Mróz-Sipiora posiadająca wieloletnie doświadczenie w tworzeniu nowych produktów i rozwiązań optymalizacyjnych w bankowości dla klientów korporacyjnych w największych bankach Polski.

 • Nagroda Innowacja Roku 2016

  Kwiecień, 2017

 • Pośrednictwo finansowe

  Październik, 2016

  Pośrednictwo finansowe

 • Działalność consultingowa

  Kwiecień, 2016

  Działalność consultingowa

 • Działalność PR

  luty, 2016

  Działalność PR

 • Założenie firmy

  luty, 2016